Image placeholder
Opis:

Facebook stał się bardzo skuteczną platformą marketingową, którą możesz wykorzystać do zaspokojenia wszystkich potrzeb biznesowych. Podobnie jak recenzje Google, recenzje na Facebooku również odgrywają ważną rolę w tworzeniu doskonałego wizerunku marki. Twoi potencjalni klienci przeglądają opinie na Facebooku przed dokonaniem zakupu. Upewnij się, że wyświetlasz pozytywne recenzje na Facebooku o swojej firmie.

Opinie Facebook
Facebook


*Zobacz jak uzyskać adres profilu

Masz pytania?
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!
14,00 zł
*Cena za jeden produkt

Dodatkowe informacje

Z aż 1,28 miliardem aktywnych użytkowników dziennie i 1,94 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie, Facebook zapewnił bardzo żyzny cyfrowy grunt, na którym każda firma może łatwo rozkwitnąć.

Według badań około 80% użytkowników jest bardziej skłonnych do zakupów od lokalnych firm, które mają pozytywne recenzje na swojej stronie na Facebooku.

I to nie ilość, ale jakość recenzji ma znaczenie. Zalewanie sekcji recenzji nieistotnymi recenzjami nigdy nie pomogłoby Ci wykorzystać potencjału recenzji na Facebooku. Co więcej, nie masz kontroli nad recenzjami, w tym przypadku masz skłonność do otrzymywania negatywnych recenzji.

Negatywne recenzje nie zawsze oznaczają, że świadczyłeś złe usługi; może to być spisek konkurencji lub zirytowany były pracownik, który chce oczernić reputację Twojej firmy. Dlatego w tym przypadku nie możesz ryzykować. Recenzje są odzwierciedleniem jakości produktów i usług, które oferujesz. Podobnie negatywne recenzje mogą źle wpłynąć na Twoją firmę!

Najlepszym sposobem na uniknięcie takich sytuacji jest wybranie lepszej alternatywy. Możesz kupić pozytywne recenzje na Facebooku i jak najlepiej wykorzystać tę rozwijającą się platformę marketingową. Zadbaj o wizerunek swojej firmy na Facebooku!

Potrzebujesz dedykowanej usługi?

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej usługi dostosowanej do Twoich potrzeb, skontaktuj się z naszym zespołem i uzyskaj wycenę.

Skontaktuj się