Image placeholder
Opis:

Zgłosimy niepożądaną opinię z 10 stażowych kont - pozbądź się nieprawdziwych i nieuczciwych komentarzy!

Jeżeli chcesz pozbyć się negatywnych opinii ze swojej wizytówki Google, skorzystaj z naszej najnowszej usługi i zapewnij sobie wzorcową pozycję w sieci! Pamiętaj, że wielu klientów zwraca uwagę w pierwszej kolejności na niekorzystne komentarze i na tej podstawie dokonują wyboru firmy, z którą chcą współpracować. Nieuczciwa konkurencja bardzo łatwo, może naruszyć Twój wizerunek w sieci, zatem nie czekaj, działaj! 

*zgłaszając negatywny komentarz z 10 stażowych kont, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że Google usunie tą opinię. 

UWAGA: Nie dajemy 100% gwarancji na powodzenie tego działania.

Usuwanie opinii Google
Opinie Google

*Podaj adres strony www, profilu Facebook, profilu Instagram lub inny adres do wizytówki firmowej, w którym nasz specjalista zapozna się z profilem Twojej firmy w celu dobrania najbardziej optymalnego rozwiązania

Masz pytania?
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!
40,00 zł
*Cena za jeden produkt

Dodatkowe informacje

Jak opinie Google pomagają firmom?

Jeśli chodzi o reputację Twojej firmy w Internecie, to, co mówią o Tobie ludzie, wpływa na Twoją reputację biznesową, dlatego bardzo ważne jest, aby prezentować pozytywne i dobre rzeczy o swojej firmie.

Według sondażu internetowego recenzje sprawiły, że aż 73% konsumentów zaufało wysoko ocenianym firmom! Z drugiej strony wykazano, że negatywne recenzje mogą zrujnować wizerunek marki i aż 94% klientów zrezygnowało ze współpracy z firmami posiadającymi negatywne komentarze.

W takim przypadku warto zainwestować w recenzję Google i wyświetlić ją jako odznakę dobrej firmy, aby zdobyć zaufanie klientów. Upewnij się, że Twoi potencjalni klienci czytają wartościowe komentarze o Twojej firmie.

Zgłaszaj komentarze, które zawierają obraźliwe i nieprawdziwe informacje. Stawką jest Twój interes, dobre imię, reputacja i marka firmy, na którą na pewno pracowałeś latami. Usuwanie opinii Google, pozotsaw specjalistom!

Potrzebujesz dedykowanej usługi?

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej usługi dostosowanej do Twoich potrzeb, skontaktuj się z naszym zespołem i uzyskaj wycenę.

Skontaktuj się