Image placeholder
Opis:

Pozytywne recenzje Google zwiększają sprzedaż i zapewniają dobrą reputację firmy. Oprócz poprawy reputacji online, kupowanie recenzji Google może również wpłynąć na Twoją obecność w Internecie, ponieważ jest to jeden z najważniejszych czynników, który oddziałuje na Twoje działania SEO. Dzięki pozytywnym opiniom Google, możesz zdobyć zaufanie potencjalnych klientów oraz uzyskasz wiarygodność.

Opinie Google z treścią
Opinie Google


*Zobacz jak uzyskać adres profilu

Masz pytania?
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!
16,00 zł
*Cena za jeden produkt

Dodatkowe informacje

Jak opinie Google pomagają firmom?

Jeśli chodzi o reputację Twojej firmy w Internecie, to, co mówią o Tobie ludzie, wpływa na Twoją reputację biznesową, dlatego bardzo ważne jest, aby prezentować pozytywne i dobre rzeczy o swojej firmie.

Według sondażu internetowego recenzje sprawiły, że aż 73% konsumentów zaufało wysoko ocenianym firmom! Z drugiej strony wykazano, że negatywne recenzje mogą zrujnować wizerunek marki i aż 94% klientów zrezygnowało ze współpracy z firmami posiadającymi negatywne komentarze.

W takim przypadku warto zainwestować w recenzję Google i wyświetlić ją jako odznakę dobrej firmy, aby zdobyć zaufanie klientów. Upewnij się, że Twoi potencjalni klienci czytają wartościowe komentarze o Twojej firmie.

Potrzebujesz dedykowanej usługi?

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej usługi dostosowanej do Twoich potrzeb, skontaktuj się z naszym zespołem i uzyskaj wycenę.

Skontaktuj się