Image placeholder
Opis:

Pakiet odpowiedni dla dużych firm, którym zależy na podtrzymaniu dobrej marki w sieci oraz dotarciu do szerszego grona odbiorców. 

Co otrzymujesz?
- obsługa platformy Facebook 
- 18 publikacji postów
- 18 stories

Prowadzenie profili Social Media - Pakiet Company
Marketing

*Podaj adres strony www, profilu Facebook, profilu Instagram lub inny adres do wizytówki firmowej, w którym nasz specjalista zapozna się z profilem Twojej firmy w celu dobrania najbardziej optymalnego rozwiązania

Masz pytania?
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!
150,00 zł
*Cena za jeden produkt

Dodatkowe informacje

Pomożemy Ci opracować strategię mediów społecznościowych na Facebooku, które angażują określoną grupę odbiorców. Wdrożenie strategii jest niezbędne dla widoczności i wzrostu marki oraz zapewnienia maksymalizacji wyników.


Zapewniamy wysokiej jakości treści, angażujące komunikaty i podstawowe wiadomości skupione wokół docelowych odbiorców. Pomożemy Ci stworzyć przyciągające wzrok obrazy, które są dostarczane bezpośrednio do docelowych odbiorców za pośrednictwem kluczowych danych demograficznych na platformie Facebook. Nasze usługi reklamowe w mediach społecznościowych mogą pomóc zwiększyć ruch w witrynie, zwiększyć liczbę obserwujących i zwiększyć sprzedaż, dzięki profilowi na Facebooku.

 

Nasz zespół marketingowy składa się ze stratega marketingowego, który będzie Twoim głównym punktem kontaktowym i będzie odpowiedzialny za sukces Twojego marketingu cyfrowego. Twój opiekun marketingowy ściśle współpracuje z resztą naszego zespołu ekspertów ds. marketingu w płatnych wyszukiwaniach, płatnych mediach społecznościowych, e-mailach, smsach, optymalizacji witryny i współczynnika konwersji, kompleksowym śledzeniu analitycznym i kreatywnym projektowaniu w celu uzyskania wyników. Zapewniamy spostrzeżenia potrzebne do skalowania tych wyników i zrozumienia Twojej rentowności w krajobrazie marketingu cyfrowego.

Zapewnimy Ci niezbędną wiedzę specjalistyczną przy znacznie wyższej opłacalności niż próba skalowania zespołu wewnętrznego. Nasza technologia i zespół strategów marketingowych mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Potrzebujesz dedykowanej usługi?

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej usługi dostosowanej do Twoich potrzeb, skontaktuj się z naszym zespołem i uzyskaj wycenę.

Skontaktuj się