Image placeholder
Opis:

Pakiet idealny dla małych firm i przedsiębiorstw. Gwarantuje stały wzrost subskrybentów oraz pozwala na utrzymanie odpowiednich relacji z obecnymi klientami.  

Co otrzymujesz?
- obsługa platformy Facebook 
- 12-16 publikacji postów
- 12-16 stories

Prowadzenie profili Social Media - Pakiet Small
Marketing

*Podaj adres strony www, profilu Facebook, profilu Instagram lub inny adres do wizytówki firmowej, w którym nasz specjalista zapozna się z profilem Twojej firmy w celu dobrania najbardziej optymalnego rozwiązania

Masz pytania?
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!
150,00 zł
*Cena za jeden produkt

Dodatkowe informacje

Marketing w mediach społecznościowych oznacza korzystanie z platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook, do promowania marki i sprzedaży produktu lub usługi.

Jeśli Twoja firma wyjdzie z nowym produktem i planujesz promować premierę w mediach społecznościowych, jest to marketing w mediach społecznościowych. Jeśli wchodzisz w interakcję z klientami za pomocą komentarzy, jest to marketing w mediach społecznościowych. A jeśli tworzysz angażujące treści, które prezentują wartości i historię Twojej marki, jest to również marketing w mediach społecznościowych, w tym przypadku Facebook.

Ta forma marketingu wymaga korzystania z umiejętności i narzędzi zarządzania mediami społecznościowymi, takimi jak Facebook. Tak jak przygotowujesz inne aspekty swojej strategii marketingowej, musisz mieć plan marketingu w mediach społecznościowych.

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, napisz do nas! Chętnie pomożemy i sprawimy, że Twoja marka zagości w sieci na dobre!

 

Nasz zespół marketingowy składa się ze stratega marketingowego, który będzie Twoim głównym punktem kontaktowym i będzie odpowiedzialny za sukces Twojego marketingu cyfrowego. Twój opiekun marketingowy ściśle współpracuje z resztą naszego zespołu ekspertów ds. marketingu w płatnych wyszukiwaniach, płatnych mediach społecznościowych, e-mailach, smsach, optymalizacji witryny i współczynnika konwersji, kompleksowym śledzeniu analitycznym i kreatywnym projektowaniu w celu uzyskania wyników. Zapewniamy spostrzeżenia potrzebne do skalowania tych wyników i zrozumienia Twojej rentowności w krajobrazie marketingu cyfrowego.

Zapewnimy Ci niezbędną wiedzę specjalistyczną przy znacznie wyższej opłacalności niż próba skalowania zespołu wewnętrznego. Nasza technologia i zespół strategów marketingowych mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Potrzebujesz dedykowanej usługi?

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej usługi dostosowanej do Twoich potrzeb, skontaktuj się z naszym zespołem i uzyskaj wycenę.

Skontaktuj się