Image placeholder
Opis:

Pakiet odpowiedni dla początkujących firm, którzy chcą pozyskać swoich pierwszych klientów w sieciach społecznościowych.


Co otrzymujesz?
- obsługa platformy Facebook 
- 8- 10 publikacji postów
- 8-10 stories

Prowadzenie profili Social Media Facebook - Pakiet Start
Marketing

*Podaj adres strony www, profilu Facebook, profilu Instagram lub inny adres do wizytówki firmowej, w którym nasz specjalista zapozna się z profilem Twojej firmy w celu dobrania najbardziej optymalnego rozwiązania

Masz pytania?
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!
150,00 zł
*Cena za jeden produkt

Dodatkowe informacje

Każda firma chce promować swoje produkty lub/i usługi. Marketing w mediach społecznościowych to wykorzystanie sieci mediów społecznościowych do osiągnięcia celów marketingowych firmy. Korzystanie z mediów społecznościowych może generować nowe leady i tworzyć więzi i zaangażowanie z obecnymi klientami.


Marketing w mediach społecznościowych to również plan strategiczny i samo udostępnianie postu od czasu do czasu nie wystarczy. Posiadamy odpowiednią wiedzę, aby osiągnąć Twoje cele biznesowe poprzez marketing w mediach społecznościowych.

 

Nasz zespół marketingowy składa się ze stratega marketingowego, który będzie Twoim głównym punktem kontaktowym i będzie odpowiedzialny za sukces Twojego marketingu cyfrowego. Twój opiekun marketingowy ściśle współpracuje z resztą naszego zespołu ekspertów ds. marketingu w płatnych wyszukiwaniach, płatnych mediach społecznościowych, e-mailach, smsach, optymalizacji witryny i współczynnika konwersji, kompleksowym śledzeniu analitycznym i kreatywnym projektowaniu w celu uzyskania wyników. Zapewniamy spostrzeżenia potrzebne do skalowania tych wyników i zrozumienia Twojej rentowności w krajobrazie marketingu cyfrowego.

Zapewnimy Ci niezbędną wiedzę specjalistyczną przy znacznie wyższej opłacalności niż próba skalowania zespołu wewnętrznego. Nasza technologia i zespół strategów marketingowych mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Potrzebujesz dedykowanej usługi?

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej usługi dostosowanej do Twoich potrzeb, skontaktuj się z naszym zespołem i uzyskaj wycenę.

Skontaktuj się